"Читаємо Пушкіна разом"

Ось уже півтора століття хвилюють людей безсмертні пушкінські рядки. Дійсно, немає в нашій країні людини, яка б не знала, хто такий Пушкін. Поет всіх часів і народів. Він входить другом у душу того, хто уважно й проникливо читає поезію майстра, стаючи простим і зрозумілим. У Пушкіна є вірші, доступні людині будь-якого віку, будь-якої соціальної групи, жителю будь-якого куточка Землі.
06 червня бібліотекарями було проведено ряд заходів, присвячених дню народження О.С.Пушкіна. Серед них - презентація книжково - ілюстративної виставки "Читаємо Пушкіна разом" та літературна година про життєвий та тврчий шлях великого поета, яка відбулась у читальній залі Скадовської школи - інтернату.


Школярі згадали найцікавіші моменти біографії поета, відповівши на питання вікторини.Найбільше сподобався дітям вихід літературних героїв у костюмах тієї епохи. Протягом усієї зустрічі натхненно звучали пушкінські поетичні рядки.


Без сумніву, поезія О.С.Пушкіна є безцінним надбанням світової культури. Жива заповітна ліра поета, а значить жива і його душа. 


І бібліотека є саме тим місцем, де можна доторкнутись душею до безсмертних творів великого поета.

Коментарі

Популярні публікації