четвер, 12 березня 2015 р.

Бібліотечна родина Скадовщини звітує перед владою та громадою5 березня у читальній залі центральної бібліотеки для дорослих на запрошення структурних підрозділів зібралися представники органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань, актив книгозбірні…Одним словом усі ті, з ким міські бібліотеки будують партнерські стосунки, реалізують спільні проекти, проводять найрізноманітніші заходи.


За дорученням голови районної державної адміністрації Бобилєва Ю.О. до присутніх звернулась начальник відділу культури і туризму Миронець О.В. «У світлі останніх подій, пріоритетним у діяльності всіх без винятку закладів культури району особливого значення набуває патріотичне виховання» – такими словами розпочала вона свій виступ. «Це багатогранна діяльність, яка включає в себе формування таких якостей як любов до рідної Землі, повага до духовної спадщини, історії та культури своєї Батьківщини. А реалізація поставлених суспільством завдань неможлива без залучення інформаційного потенціалу бібліотек, без використання їх багатого практичного досвіду». Ольга Василівна подякувала колективу за плідну роботу у цьому напрямку та загалом, наголосивши, що на розширеному засіданні колегії управління культури обласної державної адміністрації, яке відбулося 25 лютого на  базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара КЗ «Скадовська ЦБС»  за результатами роботи у 2014 році був визнаний одним з кращих в області.
Даний захід демонструє, що книгозбірня працює прозоро та відкрито, гостинно зустрічає всі категорії відвідувачів, постійно вивчає та впроваджує нові форми роботи, намагається бути якомога ближче до користувачів, створюючи сучасні умови обслуговування та одержання інформації, а місцева громада та платники податків мають можливість дізнатись про проблеми та  здобутки книгозбірні.
Висока оцінка діяльності  на обласному рівні – це не подарунок долі. Це успіх, який складається зі щоденної кропіткої праці на благо країни кожного працівника комунального закладу. Саме тому бібліотекарі – це універсальні «солдати» в інформатизованому суспільстві. А бібліотеки – не тільки зібрання книжкових колекцій. Це сучасні центри громади, культурно-дозвіллєві осередки.Немає коментарів:

Дописати коментар