четвер, 18 травня 2017 р.

День Європи в Україні


«Європа- це континент різних культур,
релігійних та правових традицій,
але, водночас, спільних цінностей.
Ці цінності сприймає, а відтак
і захищає Європейський Союз.
Він заохочує співробітництво між
європейськими кордонами,
сприяє єдності при збереженні розмаїття»З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.
Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.
День Європи для України означає багато чого. Адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою і увійти до Європейського Союзу.
18 травня працівник центральної бібліотеки для дорослих у ЗОШ I-III ступенів №2 з учнями шостого та сьомого класів  провела гру-вікторину «Європейські перегони». Під час якої діти мали можливість ознайомитися з цікавими фактами країн Євросоюзу в ігровій формі. Така зустріч дала змогу показати молоді, що вступ до Європейського Союзу це гарний і потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молоді у майбутньому вирішувати потрібно чи ні вступати Україні до цього союзу. А також саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.


Ми — європейці настільки, наскільки ми — українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

Немає коментарів:

Дописати коментар