пʼятниця, 13 травня 2016 р.

День Європи у бібліотеці.У третю суботу травня, починаючи з 2003 року, в Україні відзначається День Європи.
”Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більш намагаюся збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр ”, - так сказав Вольтер, і ми не можемо не погодитися з цією думкою. Щоб рухатися вперед, потрібно не лише любити Батьківщину, а й  знати та поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхній досвід розбудови громадянського суспільства.
   Такими словами   13 травня 2016 року розпочався захід у читальній залі нашої бібліотеки ,мета якого ознайомлення учнів  з історією, культурою, традиціями країн Європи, покращення знань про Європейський Союз, зближення української та Європейської молоді, формування естетичних смаків, почуття прекрасного. Нашими гостями цього разу були учні 8 та 10 класів Скадовської ЗОШ І-ІІI ст. №3 . Для них була проведена гра - подорож «Україна на шляху до Європи». Учасники заходу  взяли участь в інтелектуальній вікторині  та в  інтерактивній грі “ Прапори Європи ”. Усі діти були поділені на дві команди, учні активно давали відповіді на запитання, переможці за правильну відповідь отримували зірочки, що символізують зірки на прапорі Євросоюзу.
   Усі присутні були задоволені, отримали багато цікавої і корисної інформації та маленькі сувеніри на згадку.Немає коментарів:

Дописати коментар