субота, 5 березня 2016 р.

Жінка. Мати. Берегиня!

Ось і настала найпрекрасніша пора року – весна! З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть та зеленіють дерева, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна! А разом з нею – Міжнародний жіночий день 8 Березня. Цей день присвячений найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, одним словом – жінці! Жінка і весна… Ці милозвучні слова такі різні, але водночас й схожі. Адже, жінка така ж чарівна, привітна, чутлива та тендітна, хоча інколи, буває мінливою та примхливою, як рання весна. А скільки всього ще поєднується в жінці! Жінка – це муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки, це дбайлива мати, любляча бабуся, прекрасна господиня, ніжна та сильна особистість.

Поетами всіх часів і народів  написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці. Слова Оноре де Бальзака тільки підтвердження цьому: «Жінка – це ліра, що дарує свої таємниці тому, хто може грати». Та не вистачить усіх слів, щоб розкрити всю повноту та значення ролі жінки у світі, яку створила матінка-природа.


4 березня вшанувати жінку-берегиню, добру матір, бабусю, сестру, подругу, зібралось, чимало учасників бібліотечних клубів та постійних читачів. Вітальні слова для усіх присутніх жінок пролунали від провідного бібліотекаря  - Тетяни Анатоліївни Храмцовської. Найтепліші слова привітань та щирі побажання до усіх чарівних представниць комунального закладу висловили наші відвідувачі. Усі присутні прийняли участь у святково-розважальній вікторині, яка викликала багато позитивних емоцій та подарувала гарний настрій. Чудові поетичні твори, присвячені жінці, звучали упродовж усього свята. Бібліотекарі презентували книжкову виставку «Усе прекрасне на землі від жінки!», на якій представлена література, присвячена видатним жінкам України.
Свято завершилось дружнім чаюванням та посмішками присутніх!

Немає коментарів:

Дописати коментар