вівторок, 30 вересня 2014 р.

Істинних книголюбів і всіх шанувальників читання вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!


            Бібліотеки – одне з великих надбань цивілізації, без них неможливо уявити  розвиток науки, освіти, культури, життя громадян будь-якої країни. Саме вони є інформаційною основою високо розвинутого демократичного суспільства. Вже десять років поспіль 30 вересня в Україні традиційно відзначається професійне свято - Всеукраїнський день бібліотек (відповідно до Указу Президента України № 471/98 від 14 травня 1998 р.). Це свідчить про глибоку повагу влади та народу до своєї духовної спадщини, а також про визнання ними тієї ролі, яку відіграє в державі та в житті суспільства така поважна інституція як Бібліотека.
          Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами та популяризаторами духовних надбань поколінь. Бібліотеки є носіями інформації, а в селах – чи не єдиним осередком культури.
Десять років, що минули, хоч і були складними та суперечливими для бібліотек, зокрема через фінансові труднощі, довели, що вони стали дійсно сучасними установами і піднялися на новий, більш високий щабель свого розвитку.
У день професійного свята бібліотекарів суспільство вшановує подвижників бібліотечної справи, людей, які присвятили своє життя служінню книзі. Вітаємо усіх бібліотекарів із професійним святом !!! Бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, дружнього взаєморозуміння та підтримки, радості, добра і нових успіхів у нашій благородній справі.
           І сьогодні, і завжди пам’ятайте, що бібліотека працює для Вас, і бажаємо, щоб вона стала привітною домівкою, затишним місцем для роботи, приємною вітальнею для вирішення різних проблем.


Немає коментарів:

Дописати коментар