пʼятниця, 29 серпня 2014 р.

Благодійність як веління серця

Благодійність - це справжнє животворче джерело, що омиває та зцілює людські душі. Вона пробуджує в людині відповідальність за те, що відбувається поряд з нею. Враховуючи той факт, що зараз наша країна переживає тяжкі часи, а нужденних з кожним днем стає все більше, працівниками КЗ «Скадовська централізована бібліотечна система» було ініційовано благодійний проект, який має стати джерелом надії для тих, хто особливо сильно потребує сторонньої допомоги.28 серпня у читальній залі центральної бібліотеки відбулося вже друге засідання «круглого столу»  за темою «Співпраця на благо громади». Цього разу його учасниками стали працівники книгозбірні та представники громадських і релігійних організацій району. На захід були запрошені  керівники Скадовської районної громадської організації «Жіночий центр «Відродження нації»»,  районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга», Скадовської організації Товариства Червоного Хреста України, громадської ради при Скадовській районній державній адміністрації, а також представники релігійних громад. Усі присутні активно обговорювали актуальні питання сьогодення та ділилися власним досвідом з питань благодійності.
 Зустріч розпочала провідний методист бібліотеки Чуп’як Алла Дмитрівна, пояснивши присутнім, як саме виникла ідея створити цей благодійний проект. Спілкування з користувачами нашої бібліотеки засвідчило, що мешканці нашого міста  дуже позитивно ставляться до самої ідеї благочинності і мають велике бажання допомагати іншим. Саме  тому виникла ідея щодо створення  координаційного  центру, до якого б люди звертались за допомогою, або ж -  з метою допомогти. Ініціаторами цієї  ідеї—працівниками книгозбірні—було  вирішено зробити таким координаційним центром Скадовську центральну бібліотеку, створивши соціальний сайт «Скадовськ благодійний». Цей електронний ресурс  має на меті об’єднати усіх небайдужих у їхньому бажанні допомагати людям, які цього потребують.

Активним учасником заходу стала голова Скадовської районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» Ірина Бартчук. Вона схвально відгукнулася щодо започаткування такої необхідної справи: «Саме цей соціальний проект  зможе ефективно  скоригувати  зусилля  громадських та релігійних організацій, а також усіх небайдужих  громадян Скадовщини у їх ньому прагненні допомогти нужденним»


Підсумовуючи думки учасників зустрічі, голова громадської ради  при райдержадміністрації та знаний у місті благодійник  Алла Кухарчук зазначила, що у такий тяжкий для країни час нам усім треба бути добрішими та милосерднішими один до одного, тому що наша сила у єдності!

Немає коментарів:

Дописати коментар